Odaberite lokaciju za prikaz oglasa za nekretnine:

Stranica 10 od 27

181 - 200 od ukupno 529 oglasa - Prodaja

11
78 000 € 1300 €/m²
ažuriran
Lekenik, Brkiševina

60 m2

kat
6
120 000 € 3000 €/m²
ažuriran
Stubičke toplice, Stubičke Toplice

40 m2

kat
8
255 000 € 3592 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Kremenići

71 m2

kat
7
220 000 € 4583 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo

48 m2

kat
7
235 000 € 4196 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo

56 m2

kat
7
236 000 € 4214 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo

56 m2

kat
7
475 000 € 4847 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo

98 m2

kat
7
300 000 € 4688 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo

64 m2

kat
7
262 000 € 4679 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo

56 m2

kat
8
530 000 € 5248 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo

101 m2

kat
8
525 000 € 4907 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo

107 m2

kat
13
1 290 000 € 4526 €/m²
ažuriran
Rogoznica, Rogoznica

285 m2

kat
7
257 000 € 3213 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo

80 m2

kat
11
55 000 € 91 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec

604 m2

kat
17
600 000 € 4800 €/m²
ažuriran
Zemunik donji, Smoković

125 m2

kat
17
1 480 000 € 2960 €/m²
ažuriran
Bibinje, Bibinje

500 m2

kat
12
1 000 000 € 8000 €/m²
ažuriran
Bibinje, Bibinje

125 m2

kat
6
380 000 € 3800 €/m²
ažuriran
Zagreb, Stenjevec

100 m2

1. kat
15
525 000 € 3500 €/m²
ažuriran
Zagreb, Stenjevec

150 m2

1. kat
16
525 000 € 3500 €/m²
ažuriran
Zagreb, Stenjevec

150 m2

2. kat
Stranica 10 od 27