Odaberite lokaciju za prikaz oglasa za nekretnine:

Stranica 11 od 27

201 - 220 od ukupno 529 oglasa - Prodaja

15
380 000 € 3800 €/m²
ažuriran
Zagreb, Stenjevec

100 m2

2. kat
14
80 000 € 1111 €/m²
ažuriran
Tuhelj, Sveti Križ

72 m2

kat
17
899 000 € 599 €/m²
ažuriran
Krapina, Mihaljekov Jarek

1500 m2

3. kat
10
130 000 € 190 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec

686 m2

kat
17
2 800 000 € 8889 €/m²
ažuriran
Starigrad, Starigrad

315 m2

kat
17
439 000 € 1909 €/m²
ažuriran
Zagreb, Maksimir

230 m2

kat
17
328 000 € 2116 €/m²
ažuriran
Privlaka, Privlaka

155 m2

2. kat
17
362 000 € 2155 €/m²
ažuriran
Privlaka, Privlaka

168 m2

2. kat
17
257 000 € 2545 €/m²
ažuriran
Privlaka, Privlaka

101 m2

1. kat
17
275 000 € 2865 €/m²
ažuriran
Privlaka, Privlaka

96 m2

kat
10
200 000 € 5556 €/m²
ažuriran
Zagreb, Trešnjevka - sjever

36 m2

1. kat
10
185 000 € 5606 €/m²
ažuriran
Zagreb, Trešnjevka - sjever

33 m2

1. kat
17
506 000 € 3748 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Jadranovo

135 m2

kat
17
450 000 € 3333 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Jadranovo

135 m2

kat
17
720 000 € 4737 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Sveti Vid-Miholjice

152 m2

kat
5
152 810 € 35 €/m²
ažuriran
Varaždin, Kućan Marof

4366 m2

kat
17
336 000 € 1600 €/m²
ažuriran
Obrovac, Kruševo

210 m2

kat
1
302 200 € 200 €/m²
ažuriran
Šolta, Maslinica

1511 m2

kat
10
249 000 € 552 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo

451 m2

kat
10
140 000 € 560 €/m²
ažuriran
Zagreb, Gornja Dubrava

250 m2

kat
Stranica 11 od 27