Odaberite lokaciju za prikaz oglasa za nekretnine:

Stranica 15 od 27

281 - 300 od ukupno 529 oglasa - Prodaja

17
270 000 € 1500 €/m²
ažuriran
Zagreb, Podsused - Vrapče

180 m2

kat
15
240 000 € 3200 €/m²
ažuriran
Zagreb, Trnje

75 m2

kat
13
135 000 € 675 €/m²
ažuriran
Petrinja, Petrinja

200 m2

kat
4
127 400 € 62 €/m²
ažuriran
Samobor, Samoborski Otok

2062 m2

kat
17
160 000 € 3636 €/m²
ažuriran
Oroslavje, Oroslavje

44 m2

3. kat
17
195 000 € 132 €/m²
ažuriran
Kloštar ivanić, Kloštar Ivanić

1482 m2

kat
11
370 000 € 3895 €/m²
ažuriran
Zagreb, Donji Grad

95 m2

kat
7
120 000 € 1500 €/m²
ažuriran
Zaprešić, Pojatno

80 m2

kat
17
357 000 € 3880 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja

92 m2

kat
17
361 000 € 3882 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja

93 m2

1. kat
17
285 000 € 4014 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja

71 m2

1. kat
17
375 000 € 4032 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja

93 m2

2. kat
17
265 000 € 3118 €/m²
ažuriran
Povljana, Povljana

85 m2

kat
16
240 200 € 3161 €/m²
ažuriran
Povljana, Povljana

76 m2

1. kat
17
340 500 € 3068 €/m²
ažuriran
Povljana, Povljana

111 m2

2. kat
17
350 000 € 2756 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Podbrežnica

127 m2

kat
17
358 832 € 3262 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre

110 m2

kat
15
338 328 € 3253 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre

104 m2

kat
17
389 900 € 1681 €/m²
ažuriran
Posedarje, Posedarje

232 m2

kat
17
200 000 € 1667 €/m²
ažuriran
Ivanić-Grad, Graberje Ivanićko

120 m2

kat
Stranica 15 od 27