Odaberite lokaciju za prikaz oglasa za nekretnine:

Stranica 19 od 27

361 - 380 od ukupno 529 oglasa - Prodaja

17
80 000 € 930 €/m²
ažuriran
Kraljevec na Sutli, Draše

86 m2

kat
17
235 000 € 1643 €/m²
ažuriran
Čakovec, Centar

143 m2

kat
17
499 000 € 1254 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec

398 m2

kat
17
130 000 € 1733 €/m²
ažuriran
Zlatar, Ervenik Zlatarski-dio

75 m2

kat
13
72 000 € 65 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec

1100 m2

kat
8
200 000 € 75 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec

2674 m2

kat
7
77 600 € 80 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec

970 m2

kat
17
190 000 € 1056 €/m²
ažuriran
Sisak, Zeleni brijeg

180 m2

kat
15
385 000 € 928 €/m²
ažuriran
Fužine, Banovina

415 m2

kat
14
90 000 € 1200 €/m²
ažuriran
Klanjec, Police

75 m2

kat
6
190 000 € 52 €/m²
ažuriran
Zagreb, Peščenica - Žitnjak

3642 m2

kat
17
1 050 000 € 6863 €/m²
ažuriran
Zagreb, Podsljeme

153 m2

kat
14
236 000 € 4453 €/m²
ažuriran
Omišalj, Njivice

53 m2

kat
13
226 000 € 4431 €/m²
ažuriran
Omišalj, Njivice

51 m2

kat
14
399 900 € 3999 €/m²
ažuriran
Omišalj, Njivice

100 m2

1. kat
14
450 000 € 4500 €/m²
ažuriran
Omišalj, Njivice

100 m2

2. kat
6
50 000 € 394 €/m²
ažuriran
Karlovac, Blatnica Pokupska

127 m2

kat
12
140 000 € 1000 €/m²
ažuriran
Petrinja, Petrinja

140 m2

kat
11
150 000 € 5000 €/m²
ažuriran
Zagreb, Trnje

30 m2

1. kat
17
67 000 € 1340 €/m²
ažuriran
Popovača, Gornja Gračenica

50 m2

kat
Stranica 19 od 27