Odaberite lokaciju za prikaz oglasa za nekretnine:

Stranica 2 od 27

21 - 40 od ukupno 529 oglasa - Prodaja

17
285 000 € 1900 €/m²
ažuriran
Krapina, Trški Vrh

150 m2

kat
17
55 000 € 212 €/m²
ažuriran
Pokupsko, Cerje Pokupsko

260 m2

kat
6
90 000 € 14 €/m²
ažuriran
Pokupsko, Cerje Pokupsko

6664 m2

kat
6
98 000 € 1815 €/m²
ažuriran
Sisak, Podjarak

54 m2

kat
17
190 000 € 2714 €/m²
ažuriran
Krapinske toplice, Krapinske Toplice

70 m2

kat
11
270 000 € 4426 €/m²
ažuriran
Zagreb, Trešnjevka - jug

61 m2

3. kat
16
340 000 € 4198 €/m²
ažuriran
Zadar, Plovanija

81 m2

1. kat
15
259 000 € 6167 €/m²
ažuriran
Krk, Krk

42 m2

kat
17
85 000 € 2576 €/m²
ažuriran
Krašić, Brlenić

33 m2

kat
17
5 150 000 € 780 €/m²
ažuriran
Karlovac, Drežnik

6602 m2

kat
16
295 000 € 2810 €/m²
ažuriran
Zabok, Zabok

105 m2

kat
5
314 000 € 3305 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo

95 m2

kat
5
210 000 € 3500 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo

60 m2

kat
5
434 000 € 3807 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo

114 m2

kat
5
240 000 € 4000 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo

60 m2

kat
13
285 000 € 1601 €/m²
ažuriran
Zagreb, Podsused - Vrapče

178 m2

kat
9
190 000 € 4872 €/m²
ažuriran
Biograd na Moru, Biograd na Moru

39 m2

1. kat
17
495 000 € 2619 €/m²
ažuriran
Zagreb, Novi Zagreb - istok

189 m2

kat
17
937 500 € 5515 €/m²
ažuriran
Poličnik, Murvica

170 m2

kat
17
270 000 € 3000 €/m²
ažuriran
Sveta Nedelja, Bestovje

90 m2

2. kat
Stranica 2 od 27