Odaberite lokaciju za prikaz oglasa za nekretnine:

Stranica 20 od 27

381 - 400 od ukupno 529 oglasa - Prodaja

17
120 000 € 923 €/m²
ažuriran
Donja Stubica, Hruševec

130 m2

kat
17
1 030 000 € 4682 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre

220 m2

kat
17
280 000 € 2523 €/m²
ažuriran
Klinča sela, Klinča Sela

111 m2

kat
7
367 000 € 3745 €/m²
ažuriran
Zagreb, Stenjevec

98 m2

2. kat
17
118 000 € 738 €/m²
ažuriran
Tuhelj, Tuheljske Toplice

160 m2

kat
16
225 000 € 1844 €/m²
ažuriran
Zagreb, Novi Zagreb - zapad

122 m2

kat
17
160 000 € 640 €/m²
ažuriran
Popovača, Gornja Gračenica

250 m2

kat
14
100 000 € 3226 €/m²
ažuriran
Zaprešić, Centar

31 m2

kat
9
360 000 € 2813 €/m²
ažuriran
Zagreb, Stenjevec

128 m2

kat
17
450 000 € 1500 €/m²
ažuriran
Sveta Nedelja, Strmec

300 m2

kat
9
59 900 € 799 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Gornja Reka

75 m2

kat
8
60 000 € 1091 €/m²
ažuriran
Tuhelj, Trsteno

55 m2

kat
15
530 000 € 2690 €/m²
ažuriran
Stupnik, Gornji Stupnik

197 m2

kat
10
298 000 € 6930 €/m²
ažuriran
Zagreb, Stenjevec

43 m2

2. kat
9
240 000 € 3077 €/m²
ažuriran
Zagreb, Gornji Grad - Medveščak

78 m2

kat
15
299 000 € 2794 €/m²
ažuriran
Zagreb, Peščenica - Žitnjak

107 m2

kat
9
185 000 € 24 €/m²
ažuriran
Koprivnica, Vinica

7713 m2

kat
10
392 500 € 4673 €/m²
ažuriran
Zagreb, Podsljeme

84 m2

1. kat
10
475 900 € 4666 €/m²
ažuriran
Zagreb, Podsljeme

102 m2

1. kat
12
635 000 € 4669 €/m²
ažuriran
Zagreb, Podsljeme

136 m2

2. kat
Stranica 20 od 27