Odaberite lokaciju za prikaz oglasa za nekretnine:

Stranica 21 od 27

401 - 420 od ukupno 529 oglasa - Prodaja

9
250 000 € 1250 €/m²
ažuriran
Glina, Slatina Pokupska

200 m2

kat
1
10 000 € 3 €/m²
ažuriran
Glina, Slatina Pokupska

3266 m2

kat
10
315 521 € 2768 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Donja Jaska

114 m2

kat
10
347 939 € 3052 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Donja Jaska

114 m2

kat
10
348 122 € 3081 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Donja Jaska

113 m2

kat
17
495 000 € 4160 €/m²
ažuriran
Zagreb, Maksimir

119 m2

2. kat
10
352 502 € 3065 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Donja Jaska

115 m2

kat
12
350 381 € 3074 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Donja Jaska

114 m2

kat
12
351 113 € 3053 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Donja Jaska

115 m2

kat
11
358 455 € 3064 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Donja Jaska

117 m2

kat
17
35 120 € 1 €/m²
ažuriran
Glina, Slatina Pokupska

35120 m2

kat
17
495 000 € 2171 €/m²
ažuriran
Zagreb, Lučko

228 m2

kat
9
13 000 € 113 €/m²
ažuriran
Sirač, Sirač

115 m2

kat
16
199 000 € 3685 €/m²
ažuriran
Zagreb, Stenjevec

54 m2

4. kat
17
65 000 € 722 €/m²
ažuriran
Ivanić-Grad, Prečno

90 m2

kat
14
876 000 € 2201 €/m²
ažuriran
Zagreb, Donji Grad

398 m2

kat
12
770 000 € 2200 €/m²
ažuriran
Zagreb, Donji Grad

350 m2

kat
17
1 570 000 € 2093 €/m²
ažuriran
Zagreb, Donji Grad

750 m2

kat
9
45 000 € 489 €/m²
ažuriran
Gradec, Gradec

92 m2

kat
11
380 000 € 36 €/m²
ažuriran
Brdovec, Gornji Laduč

10602 m2

kat
Stranica 21 od 27