Odaberite lokaciju za prikaz oglasa za nekretnine:

Stranica 22 od 27

421 - 440 od ukupno 529 oglasa - Prodaja

17
350 000 € 8333 €/m²
ažuriran
Samobor, Anindol

42 m2

kat
16
199 000 € 2211 €/m²
ažuriran
Zagreb, Podsused - Vrapče

90 m2

kat
7
420 000 € 1544 €/m²
ažuriran
Rogoznica, Rogoznica

272 m2

kat
8
60 000 € 36 €/m²
ažuriran
Pušća, Gornja Pušća

1649 m2

kat
11
358 832 € 3262 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre

110 m2

kat
17
850 000 € 2136 €/m²
ažuriran
Žminj, Gradišće

398 m2

kat
8
380 000 € 2815 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo

135 m2

1. kat
8
250 000 € 3623 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo

69 m2

1. kat
7
580 000 € 4754 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo

122 m2

3. kat
6
420 000 € 5250 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo

80 m2

3. kat
17
210 000 € 2917 €/m²
ažuriran
Zagreb, Stenjevec

72 m2

6. kat
6
450 000 € 3947 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo

114 m2

kat
7
360 000 € 3600 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo

100 m2

1. kat
7
530 000 € 2611 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo

203 m2

2. kat
6
125 000 € 2193 €/m²
ažuriran
Zagreb, Stenjevec

57 m2

kat
6
125 000 € 654 €/m²
ažuriran
Zagreb, Stenjevec

191 m2

kat
17
65 000 € 793 €/m²
ažuriran
Kraljevec na Sutli, Draše

82 m2

kat
6
60 000 € 78 €/m²
ažuriran
Zagreb, Gornja Dubrava

766 m2

kat
17
129 000 € 2150 €/m²
ažuriran
Sisak, Viktorovac

60 m2

2. kat
15
32 000 € 533 €/m²
ažuriran
Krapinske toplice, Krapinske Toplice

60 m2

kat
Stranica 22 od 27