Odaberite lokaciju za prikaz oglasa za nekretnine:

Stranica 23 od 27

441 - 460 od ukupno 529 oglasa - Prodaja

4
38 000 € 13 €/m²
ažuriran
Rugvica, Oborovo

2898 m2

kat
14
219 000 € 2190 €/m²
ažuriran
Kaštela, Kaštel Stari

100 m2

kat
7
65 000 € 18 €/m²
ažuriran
Klinča sela, Kupinec

3578 m2

kat
17
162 000 € 1246 €/m²
ažuriran
Pisarovina, Gradec Pokupski

130 m2

kat
17
110 000 € 306 €/m²
ažuriran
Karlovac, Popović Brdo

360 m2

kat
17
450 000 € 4500 €/m²
ažuriran
Vodice, Vodice

100 m2

kat
17
450 000 € 4500 €/m²
ažuriran
Vodice, Vodice

100 m2

kat
17
450 000 € 4500 €/m²
ažuriran
Vodice, Vodice

100 m2

kat
17
450 000 € 4500 €/m²
ažuriran
Vodice, Vodice

100 m2

kat
17
400 000 € 615 €/m²
ažuriran
Sisak, Novo Selo

650 m2

2. kat
10
77 000 € 3667 €/m²
ažuriran
Vodice, Vodice

21 m2

kat
10
630 000 € 4532 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo

139 m2

kat
6
422 656 € 2609 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo

162 m2

2. kat
6
320 000 € 4706 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo

68 m2

kat
6
295 000 € 4758 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo

62 m2

kat
17
165 000 € 1375 €/m²
ažuriran
Klanjec, Klanjec

120 m2

kat
8
55 000 € 1571 €/m²
ažuriran
Sisak, Centar

35 m2

kat
6
520 000 € 5652 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo

92 m2

kat
6
570 000 € 5700 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo

100 m2

1. kat
7
55 000 € 60 €/m²
ažuriran
Zagreb, Podsljeme

914 m2

kat
Stranica 23 od 27