Odaberite lokaciju za prikaz oglasa za nekretnine:

Stranica 24 od 27

461 - 480 od ukupno 529 oglasa - Prodaja

15
170 000 € 1771 €/m²
ažuriran
Sisak, Tomićev put

96 m2

kat
3
65 000 € 36 €/m²
ažuriran
Rakovica, Grabovac

1800 m2

kat
6
620 000 € 3263 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo

190 m2

2. kat
10
70 000 € 1000 €/m²
ažuriran
Kloštar ivanić, Bešlinec

70 m2

kat
14
1 890 000 € 5108 €/m²
ažuriran
Podstrana, Podstrana

370 m2

kat
9
150 000 € 20 €/m²
ažuriran
Rakovica, Nova Kršlja

7568 m2

kat
17
159 000 € 404 €/m²
ažuriran
Petrinja, Petrinja

394 m2

kat
17
60 000 € 1765 €/m²
ažuriran
Popovača, Gornja Gračenica

34 m2

kat
7
125 000 € 155 €/m²
ažuriran
Samobor, Kladje

808 m2

kat
3
64 540 € 148 €/m²
ažuriran
Samobor, Kladje

435 m2

kat
3
331 000 € 3123 €/m²
ažuriran
Varaždin, Centar

106 m2

kat
1
430 000 € 251 €/m²
ažuriran
Marčana, Kavran

1715 m2

kat
1
430 000 € 252 €/m²
ažuriran
Marčana, Kavran

1703 m2

kat
1
860 000 € 252 €/m²
ažuriran
Marčana, Kavran

3418 m2

kat
6
450 000 € 358 €/m²
ažuriran
Murter, Murter

1258 m2

kat
14
215 000 € 2622 €/m²
ažuriran
Sisak, Brzaj

82 m2

kat
17
275 000 € 5392 €/m²
ažuriran
Zagreb, Trešnjevka - sjever

51 m2

4. kat
17
200 000 € 1515 €/m²
ažuriran
Kloštar ivanić, Kloštar Ivanić

132 m2

kat
16
290 000 € 1074 €/m²
ažuriran
Ivanić-grad,

270 m2

kat
7
280 000 € 1421 €/m²
ažuriran
Ivanić-Grad, Caginec

197 m2

kat
Stranica 24 od 27