Odaberite lokaciju za prikaz oglasa za nekretnine:

Stranica 27 od 27

521 - 529 od ukupno 529 oglasa - Prodaja

13
280 000 € 4179 €/m²
ažuriran
Omišalj, Omišalj

67 m2

kat
9
290 000 € 3625 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir

80 m2

kat
13
310 000 € 2583 €/m²
ažuriran
Zagreb, Maksimir

120 m2

kat
7
220 000 € 4583 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo

48 m2

kat
16
256 000 € 4571 €/m²
ažuriran
Zagreb, Trešnjevka - sjever

56 m2

17. kat
7
289 000 € 2408 €/m²
ažuriran
Zagreb, Gornja Dubrava

120 m2

2. kat
17
195 000 € 1026 €/m²
ažuriran
Oroslavje, Oroslavje

190 m2

kat
4
330 000 € 429 €/m²
ažuriran
Sveti Ivan Zelina, Krečaves

769 m2

kat
9
110 000 € 1038 €/m²
ažuriran
Petrinja, Petrinja

106 m2

kat
Stranica 27 od 27