Odaberite lokaciju za prikaz oglasa za nekretnine:

Stranica 3 od 27

41 - 60 od ukupno 529 oglasa - Prodaja

17
381 800 € 4242 €/m²
ažuriran
Zadar, Petrčane

90 m2

2. kat
16
670 000 € 3964 €/m²
ažuriran
Tkon, Tkon

169 m2

kat
17
95 000 € 950 €/m²
ažuriran
Orle, Ruča

100 m2

kat
11
60 000 € 375 €/m²
ažuriran
Orle, Ruča

160 m2

kat
15
349 000 € 1646 €/m²
ažuriran
Šolta, Donje Selo

212 m2

kat
5
650 000 € 3403 €/m²
ažuriran
Ražanac, Rtina

191 m2

kat
17
3 338 € 14 €/m²
ažuriran
Zagreb, Peščenica - Žitnjak

238 m2

2. kat
5
175 000 € 232 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec

753 m2

kat
17
365 000 € 4451 €/m²
ažuriran
Zagreb, Peščenica - Žitnjak

82 m2

4. kat
9
210 000 € 158 €/m²
ažuriran
Zagreb, Podsused - Vrapče

1333 m2

kat
14
280 000 € 3784 €/m²
ažuriran
Samobor, Anindol

74 m2

2. kat
8
550 000 € 2957 €/m²
ažuriran
Zadar, Petrčane

186 m2

kat
17
165 000 € 2012 €/m²
ažuriran
Krapinske toplice, Čret

82 m2

kat
17
50 000 € 893 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Gornji Desinec

56 m2

kat
8
289 000 € 3568 €/m²
ažuriran
Zadar, Petrčane

81 m2

1. kat
17
169 000 € 2817 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Plešivica

60 m2

kat
17
415 000 € 5533 €/m²
ažuriran
Sveti Filip i Jakov, Turanj

75 m2

2. kat
10
152 000 € 2764 €/m²
ažuriran
Sisak, Centar

55 m2

kat
17
265 000 € 4569 €/m²
ažuriran
Zagreb, Donji Grad

58 m2

kat
17
222 000 € 1632 €/m²
ažuriran
Ivanić-grad,

136 m2

kat
Stranica 3 od 27