Odaberite lokaciju za prikaz oglasa za nekretnine:

Stranica 4 od 27

61 - 80 od ukupno 529 oglasa - Prodaja

12
249 000 € 242 €/m²
ažuriran
Novalja, Lun

1029 m2

kat
12
92 000 € 920 €/m²
ažuriran
Oroslavje, Andraševec

100 m2

kat
17
360 000 € 3364 €/m²
ažuriran
Vinkovci, Kanovci

107 m2

2. kat
14
2 700 000 € 30 €/m²
ažuriran
Pag, Košljun

90000 m2

kat
5
1 785 000 € 380 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja

4693 m2

kat
5
280 000 € 350 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja

800 m2

kat
5
183 750 € 350 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja

525 m2

kat
5
472 000 € 500 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja

944 m2

kat
17
210 000 € 525 €/m²
ažuriran
Kraljevec na Sutli, Kraljevec na Sutli

400 m2

kat
15
325 000 € 4167 €/m²
ažuriran
Zagreb, Trešnjevka - sjever

78 m2

1. kat
14
210 000 € 212 €/m²
ažuriran
Kraljevec na Sutli, Kraljevec na Sutli

990 m2

kat
7
950 000 € 2405 €/m²
ažuriran
Kaštela, Kaštel Štafilić

395 m2

kat
9
290 000 € 5686 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo

51 m2

2. kat
6
750 000 € 3125 €/m²
ažuriran
Marina, Marina

240 m2

kat
17
270 000 € 701 €/m²
ažuriran
Bjelovar, Centar

385 m2

kat
13
550 000 € 3667 €/m²
ažuriran
Poličnik, Murvica

150 m2

kat
17
350 000 € 1842 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Jagodno

190 m2

kat
11
205 000 € 2929 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Vlaškovec

70 m2

kat
17
585 000 € 5132 €/m²
ažuriran
Zagreb, Podsljeme

114 m2

1. kat
8
180 000 € 2813 €/m²
ažuriran
Starigrad, Starigrad

64 m2

2. kat
Stranica 4 od 27