Odaberite lokaciju za prikaz oglasa za nekretnine:

Stranica 5 od 27

81 - 100 od ukupno 529 oglasa - Prodaja

8
250 000 € 3247 €/m²
ažuriran
Trogir, Trogir

77 m2

kat
7
750 000 € 346 €/m²
ažuriran
Zaprešić, Kupljenovo

2169 m2

kat
17
90 000 € 957 €/m²
ažuriran
Krapinske toplice, Krapinske Toplice

94 m2

kat
17
449 000 € 2738 €/m²
ažuriran
Samobor, Hrastina Samoborska

164 m2

kat
17
250 000 € 4717 €/m²
ažuriran
Lovran, Lovran

53 m2

2. kat
2
80 000 € 741 €/m²
ažuriran
Križ, Širinec

108 m2

kat
15
282 000 € 4029 €/m²
ažuriran
Umag, Umag

70 m2

kat
15
270 000 € 4286 €/m²
ažuriran
Umag, Umag

63 m2

1. kat
15
205 000 € 4659 €/m²
ažuriran
Umag, Umag

44 m2

1. kat
15
208 000 € 4727 €/m²
ažuriran
Umag, Umag

44 m2

1. kat
15
205 000 € 4659 €/m²
ažuriran
Umag, Umag

44 m2

1. kat
15
283 000 € 3986 €/m²
ažuriran
Umag, Umag

71 m2

1. kat
15
207 000 € 4600 €/m²
ažuriran
Umag, Umag

45 m2

1. kat
15
207 000 € 4600 €/m²
ažuriran
Umag, Umag

45 m2

1. kat
15
207 000 € 4705 €/m²
ažuriran
Umag, Umag

44 m2

1. kat
15
208 000 € 4727 €/m²
ažuriran
Umag, Umag

44 m2

1. kat
15
208 000 € 4522 €/m²
ažuriran
Umag, Umag

46 m2

1. kat
15
216 000 € 4408 €/m²
ažuriran
Umag, Umag

49 m2

1. kat
15
217 000 € 4429 €/m²
ažuriran
Umag, Umag

49 m2

1. kat
15
274 000 € 4349 €/m²
ažuriran
Umag, Umag

63 m2

2. kat
Stranica 5 od 27