Odaberite lokaciju za prikaz oglasa za nekretnine:

Stranica 6 od 27

101 - 120 od ukupno 529 oglasa - Prodaja

15
205 000 € 4767 €/m²
ažuriran
Umag, Umag

43 m2

2. kat
15
215 000 € 4674 €/m²
ažuriran
Umag, Umag

46 m2

2. kat
15
210 000 € 4667 €/m²
ažuriran
Umag, Umag

45 m2

2. kat
15
215 000 € 4778 €/m²
ažuriran
Umag, Umag

45 m2

2. kat
15
210 000 € 4773 €/m²
ažuriran
Umag, Umag

44 m2

2. kat
15
213 000 € 4841 €/m²
ažuriran
Umag, Umag

44 m2

2. kat
15
215 000 € 4574 €/m²
ažuriran
Umag, Umag

47 m2

2. kat
15
380 000 € 4368 €/m²
ažuriran
Umag, Umag

87 m2

3. kat
15
211 000 € 4795 €/m²
ažuriran
Umag, Umag

44 m2

3. kat
15
215 000 € 4886 €/m²
ažuriran
Umag, Umag

44 m2

3. kat
15
210 000 € 4884 €/m²
ažuriran
Umag, Umag

43 m2

3. kat
15
290 000 € 4085 €/m²
ažuriran
Umag, Umag

71 m2

3. kat
15
190 000 € 5429 €/m²
ažuriran
Umag, Umag

35 m2

3. kat
15
215 000 € 4778 €/m²
ažuriran
Umag, Umag

45 m2

3. kat
15
215 000 € 4778 €/m²
ažuriran
Umag, Umag

45 m2

3. kat
15
250 000 € 4808 €/m²
ažuriran
Umag, Umag

52 m2

3. kat
15
221 000 € 4510 €/m²
ažuriran
Umag, Umag

49 m2

3. kat
15
219 000 € 4761 €/m²
ažuriran
Umag, Umag

46 m2

3. kat
1
550 000 € 733 €/m²
ažuriran
Baška, Baška

750 m2

kat
1
76 740 € 20 €/m²
ažuriran
Križ, Križ

3837 m2

kat
Stranica 6 od 27