Odaberite lokaciju za prikaz oglasa za nekretnine:

Stranica 8 od 27

141 - 160 od ukupno 529 oglasa - Prodaja

7
105 000 € 106 €/m²
ažuriran
Pag, Pag

988 m2

kat
12
299 000 € 3934 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč

76 m2

2. kat
10
156 767 € 7 €/m²
ažuriran
Kaštelir-Labinci, Kaštelir

24118 m2

kat
6
65 000 € 64 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec

1014 m2

kat
9
250 000 € 3731 €/m²
ažuriran
Tar-Vabriga, Tar

67 m2

2. kat
9
250 000 € 3731 €/m²
ažuriran
Tar-Vabriga, Tar

67 m2

3. kat
9
260 000 € 3714 €/m²
ažuriran
Tar-Vabriga, Tar

70 m2

1. kat
9
260 000 € 3714 €/m²
ažuriran
Tar-Vabriga, Tar

70 m2

1. kat
9
260 000 € 3714 €/m²
ažuriran
Tar-Vabriga, Tar

70 m2

2. kat
9
260 000 € 3714 €/m²
ažuriran
Tar-Vabriga, Tar

70 m2

3. kat
9
260 000 € 3714 €/m²
ažuriran
Tar-Vabriga, Tar

70 m2

3. kat
9
300 000 € 2000 €/m²
ažuriran
Tar-Vabriga, Tar

150 m2

kat
8
293 571 € 9 €/m²
ažuriran
Kaštelir-Labinci, Kaštelir

32619 m2

kat
5
200 000 € 169 €/m²
ažuriran
Kaštelir-Labinci, Kaštelir

1180 m2

kat
6
133 380 € 91 €/m²
ažuriran
Poreč, Cancini

1471 m2

kat
17
1 750 000 € 4557 €/m²
ažuriran
Buje, Buje

384 m2

kat
6
240 000 € 163 €/m²
ažuriran
Buje, Buje

1473 m2

kat
17
338 000 € 3314 €/m²
ažuriran
Sisak, Zeleni brijeg

102 m2

kat
12
299 000 € 3518 €/m²
ažuriran
Zagreb, Stenjevec

85 m2

kat
3
183 086 € 3103 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići

59 m2

1. kat
Stranica 8 od 27