Odaberite lokaciju za prikaz oglasa za nekretnine:

Stranica 9 od 27

161 - 180 od ukupno 529 oglasa - Prodaja

4
193 502 € 3121 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići

62 m2

1. kat
4
183 086 € 3103 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići

59 m2

2. kat
4
190 247 € 3119 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići

61 m2

2. kat
4
137 696 € 3202 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići

43 m2

2. kat
3
187 426 € 3124 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići

60 m2

kat
3
190 247 € 3119 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići

61 m2

1. kat
3
193 502 € 3121 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići

62 m2

1. kat
3
190 247 € 3119 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići

61 m2

2. kat
3
193 502 € 3121 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići

62 m2

2. kat
3
137 696 € 3202 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići

43 m2

2. kat
3
193 502 € 3121 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići

62 m2

2. kat
4
165 139 € 3238 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići

51 m2

kat
4
195 114 € 3147 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići

62 m2

kat
4
187 426 € 3124 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići

60 m2

kat
4
193 548 € 3122 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići

62 m2

kat
4
183 086 € 3103 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići

59 m2

1. kat
4
190 247 € 3119 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići

61 m2

1. kat
17
360 000 € 2156 €/m²
ažuriran
Popovača, Voloder

167 m2

kat
2
25 000 € 11 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Volavje

2194 m2

kat
2
42 000 € 10 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Volavje

4200 m2

kat
Stranica 9 od 27