Odaberite lokaciju za prikaz oglasa za nekretnine:

Stranica 1 od 27

1 - 20 od ukupno 529 oglasa - Prodaja

17
383 000 € 4560 €/m²
nov
Nin, Nin

84 m2

kat
5
275 000 € 4297 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja

64 m2

1. kat
14
188 000 € 2892 €/m²
ažuriran
Karlovac, Banija

65 m2

1. kat
17
189 000 € 2520 €/m²
ažuriran
Vrbovsko, Hajdine

75 m2

kat
17
911 962 € 5664 €/m²
ažuriran
Umag, Zambratija

161 m2

kat
17
849 763 € 5311 €/m²
ažuriran
Umag, Zambratija

160 m2

1. kat
17
285 000 € 4597 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

62 m2

kat
12
462 000 € 3397 €/m²
ažuriran
Povljana, Povljana

136 m2

2. kat
7
336 710 € 110 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Buševec

3061 m2

kat
9
215 000 € 3071 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

70 m2

1. kat
9
215 000 € 3071 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

70 m2

1. kat
17
215 000 € 3707 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

58 m2

kat
14
347 000 € 3213 €/m²
ažuriran
Jasenice, Rovanjska

108 m2

kat
17
310 000 € 2460 €/m²
ažuriran
Obrovac, Gornji Karin

126 m2

kat
17
325 000 € 2390 €/m²
ažuriran
Stupnik, Stupnički Obrež

136 m2

kat
17
312 500 € 2422 €/m²
ažuriran
Stupnik, Stupnički Obrež

129 m2

kat
17
335 000 € 2519 €/m²
ažuriran
Stupnik, Stupnički Obrež

133 m2

kat
1
120 000 € 12 €/m²
ažuriran
Kloštar ivanić, Lipovec Lonjski

10341 m2

kat
17
400 000 € 3571 €/m²
ažuriran
Zagreb, Donji Grad

112 m2

3. kat
13
190 000 € 3333 €/m²
ažuriran
Povljana, Povljana

57 m2

1. kat
Stranica 1 od 27
Tip ponude Prodaja agencije Home Finder d.o.o. na imovina.netupisivanje
imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup